VENO KURUMSAL HAZIR SİTE

 Veno Kurumsal Hazır Site

VENO HAZIR WEB SİTE İLE HEDEF KİTLENİZE ULAŞIN ! 

Uygun fiyata satın alacağınız VENO Mobil ve SEO Uyumlu Kurumsal Hazır Site'yi size ait sunucuya kuralım, size ait alan adıyla ilişkilendirelim hemen kullanmaya başlayın ve bir daha ücret ödemeyin !  Gelişmiş modüler yapısı, sayesinde ihtiyacınız olan tüm sayfaları yönetim panelinden sınırsızca oluşturup kullanabilirsiniz. 

Kısa süre için %39 İndirim !
FİYAT: 520 TL  320 TL (KDV Dahil)
Ücretsiz Kurulum, Yıllık Yenileme Ücreti Yok. 1 Yıl ücretsiz Hosting.

DEMO: Bu siteyi inceleyebilirsiniz. Biz de VENO kullanıyoruz !

BDDK Onaylı ödeme sistemi IYzico ile kredi kartına 6 taksit imkanı !

 

İŞTE VENO HAZIR WEB SİTE'NİN HARİKA ÖZELLİKLERİ !

Hizmetinize sunduğumuz Veno Kurumsal Hazır Website (şu an görmekte olduğunuz), piyasadaki birçok hazır siteden çok daha üstün özelliklere sahiptir.

Mobil uyumludur. böylelikle farklı ekran çözünürlüklerini algılayıp kendini otomatik biçimde boyutlandırır. Yani hem masaüstü bilgisayarınıza, hem dizüstü bilgisayarınızda, hem tabletinizde hem de akıllı telefonunuzda kolayca kullanabilirsiniz.

Seo uyumludur. Eğer hazır sitenize zengin içerik sağlarsanız uyumlu alt yapısı sayesinde Google sıralamalarında rakiplerinizden daha iyi sıralamarda yer alırsınız.

Sosyal Medya Uyumludur. Yazdığınız yazıya ait başlık, resim ve açıklama içeren konuyu, payşa butonu ile sosyal medya kanallarında paylaşabilirsiniz. Sadece kısa youtube linkinizi girerek videonuzu sitenize yükleyebilirsiniz..

Kullanıcı Deneyimi odaklı arayüzüyle, ziyaretçilerinizin müşteriye dönüşme oranını arttırabilirsiniz.

Menü Yönetimi sayesinde ana menünüzü istediğiniz gibi düzenleyebilir ve onlara bağlı sınırsız alt kategori oluşturabilirsiniz.

Otomatik RSS modülü ile site ziyaretçilerinize içeriğinize kolaylık erişim ve takip ayrıcalığı yaşatır.

Kişiselleştirebilirsiniz. Ana renklerinizi kurumsal renklerinize uygun biçimde değiştirebilir, farklı menü başlıkları ve alt başlıklar oluşturabilirsiniz.

Otomatik Site Map modülü sayesinde sitenizin Google'da tamamıyla ve yüksek performansla listelenmesi sağlanır.

Çok katmanlı yönetilebilir slayt alanı vardır. Slayt alanına isterseniz tek bir resim yükleyebilir isterseniz birçok farklı resmi bir arada kullanarak konumlandırma ve animatif hareketlerle ilgi çeken görsel şovlar hazırlayabilirsiniz.

Yönetim Panelinden Sayfa Stili Belirleyebilir ve ister ürün, ister içerik, ister foto ve video galeri sayfaları oluşturabilir ya da kaynak koda müdahale ederek yepyeni özellikli sayfalar oluşturabilirsiniz.

Yüksek yüklenme hızı ile Veno Hazır Site gibi siz de rakiplerinizi geride bırakın

NEDEN VENO HAZIR WEB SİTE KULLANMALISINIZ?

Veno kullanımınıza sunulan tüm entegre modülleriyle benzersiz bir web tecrübesi sunar.  Tamamen size aittir, ek ücretler masraflar yaratmaz üstelik geliştirme güncellemelerini de ücretsiz olarak edinirsiniz. Wordpress sitelerden 10 kat hızlıdır ve seo açısından avantajlıdır. Yönetim panellidir. Webdeki kurumsal itibarınızın tüm kontrolü ellerinizdedir.

Satın Almak İçin;

GSM: 0 544 761 72 19

E-Posta: iletisim@hazirsitevar.com

İletişim Formu: Bir mesaj gönderin !

Sosyal Medya: Facebook sayfamıza mesaj bırakın!

Biz Sizi Arayalım