SEO OPTİMİZASYONU

Seo Optimizasyonu

SEO OPTİMİZASYONU HİZMETİ

Tüm Türkiye'ye seo hizmeti vermekteyiz. SEO, Türkçesi arama motoru optimizasyonu olan Search Engine Optimization tanımının kısaltmasıdır. Arama motoru optimizasyonu Web sitelerin Google gibi arama motorlarının üst sıralarından yer alabilmesini sağlamak için yapılan çalışmalardır. Bu çalışmalar iç ve dış olmak üzere ikiye ayrılırlar.
 

İÇ SEO

İç SEO, (On Page Seo) web sitenizin arama motorlarının seveceği biçime getirilmesidir. Bu aşamada hızlı açılmasından, bağlantı yapısına, resim tanımlarından, standart kodlamaya uygunluğuna kadar çok sayıda düzenleme yaparız. Eğer siteniz arama motorlarında görünmüyorsa ve eski bir teknolojiye sahipse yeni ve önemli seo modüllerini barındıran bir site İle de değiştirebiliriz. Tabi bu çalışmalar kendi başına hedef anahtar kelimelerinizde yükselmenizi sağlamaz.


DIŞ SEO

Dış SEO (Off Page SEO) arama motoru listelerinde, sitenizin sizin için önemli anahtar kelimelerde üst sıralara çıkarılması işlemidir. Bu aşamada özetle web sitenizin anahtar kelime bazlı popülerliğini arttırmaya çalışırız. Dış seo Zahmetli, emek isteyen ve zaman alan bir çalışmadır fakat oldukça faydalıdır. Listelerde üst sıralara çıktıkça internet reklamı maliyetiniz azalır çünkü hedef kitlenizin size organik yollardan ulaşmasını sağlamış olursunuz. Ayrıca web siteniz sektörünüzde otoriter konuma gelir. Bu da bir prestij kaynağıdır. 2016 yılının ikinci yarısı itibariyle Google Panda algoritması tam zamanlı hale getirilmiş, bu nedenle yanlış SEO çalışması yapan yüzlerce web site liste dışı kalmıştır.

 

SEO HİZMETİ

Türkiye firmalarına organik seo hizmeti vermekteyiz. Organik Seo, sağlam temeller ve fayda oranı arttırımı üzerine kurulu bir  yöntemdir. Bu yöntemle listelerde yükselmek zaman alır ama yükselme tamamlandığında kalıcı bir sonuç elde edilir. Dopingli ya da illegal seo yöntemleri web sitenizin arama motorlarında engellenmesine ya da yükselme etkisinin kısa sürmesine sebep olabilir.

Eğer siz de doğru bir seo çalışması yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.
iletisim@hazirsitevar.com

Biz Sizi Arayalım