MOBİL UYGULAMA

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama Nedir?

Mobil uygulama, kullanıcıların cep telefonlarına indirebildikleri, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı çalışan (yani müşterilerinizin internet olmadan da kullanabileceği) veri ve işlem platformlardır.
 

Mobil Uygulama Neden Önemlidir?

Günümüzde internet trafiğinin %70'i mobil cihazlardan sağlanmaktadır. Artık şirketler için mobil uygulama edinmek bir lüksten öte ihtiyaç haline gelmiştir. Müşterilerin hizmet  ve ürünlere hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak her an ulaşmasını sağlayan mobil uygulamalar, aynı zamanda da etkin bir iletişim kanalıdırlar. Müşterilere bir web sitesindeki duyuruyu ancak siteye bağlandıklarında gösterebilirken, mobil uygulama ie push bildirimleri sayesinde kampanya, fırsat ve gelişmeleri anlık olarak iletebilmek mümkündür. Ayrıca kullanıcı ile ilgili verilere erişmek ve ihtiyaçlarını saptayabilmek çok daha kolaydır.
 

Mobil Uygulama Fiyatları

Mobil uygulama fiyatları, özelliklerine göre farklılık gösterirler. Fakat KOSGEB 15000 TL'lik bir mobil uygulamaya, 7500 TL destek vermektedir. Bu fiyata oldukça kaliteli bir mobil uygulama edinebilir ve destek avantajından faydalanabilirsiniz.

MOBİL UYGULAMA FİYAT TEKLİFİ İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP GÖNDERİNİZ

Biz Sizi Arayalım