HAZIR SİTE

Hazır Site

Hazır Web Site, hazır internet sitesi; web ihtiyacınıza hızlı çözüm sunan bir üründür. Birden fazla kişiye satıldığı için özel tasarım web sitelere oranla daha uygun fiyatta olur ve daha hızlı kullanıma hazır hale gelir. Yani satın alma aşamasından itibaren 1 gün içinde kurulumu gerçekleştirilir, yayına alınır ve içerik girmeye hazır duruma gelir.

Hazır siteler, özel tasarım sitelere göre daha mı kalitesizdir? Eğer günümüz kodlama, seo ve tasarım kriterlerine uygun biçimde yapılmışlarsa hayır, tabi ki de daha kalitesiz değildir. Bir diğer nokta da kişiselleştirebilme özelliğinin olup olmamasıdır. Örneğin şu an bu yazıyı okumakta olduğunuz hazır sitenin birçok yerini kodlama bilmeseniz bile kolay değiştirebilirsiniz. Çünkü sizin ihtiyacınıza göre gerekli olan değişiklikleri yapabilmenizi sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.

Yani ister kişisel site, ister bir fotoğraf sitesi, isterseniz de firmanız için kurumsal bir site olarak kullanabilirsiniz. Ana menülerini isteğinize uygun biçimde isimlendirebilir, yine ihtiyacınıza uygun biçimde alt menülerini oluşturabilirsiniz. Site ana renklerini logonuza uygun biçimde kolayca değiştirebilirsiniz.

Hazır sitelerin fiyat açısından daha uygun olmasının sebebi birden fazla kişiye ya da firmaya satılabilmesidir. Fakat satılan hazır site de yukarıda da bahsettiğim kişiselleştirme özellikle var ise, siteler birbirinin tıpa tıp aynısı olmayacaktır. Yani gönül rahatlığıyla kullabilirsiniz.

Hazır siteler SEO açısından sıkıntı yaratır mı? Eğer SEO sistemi barındırıyorsa yaratmaz. SEO (arama motoru optimizasyonu) sistemi, sitenizin Google'da daha iyi listelenmesini sağlayan bir dizi kurallar ve uygulamalar bütünüdür. Eğer bu işlemler yapıldıysa sitenizin özel tasarım ya da hazır olması hiç fark etmez. Farkı yaratacak olan sizin siteye gireceğiniz doğru, güncel ve zengin içeriktir. Yani işin ilk kısmını biz halletmiş oluyoruz. İkinci kısımda ise top sizde. Google'ın algoritma yapısına göre "çalışan kazanır".

Hazır siteyi ne kadar süre kullanabilirim? Şu anda görüntülemekte olduğunuz bu temada yıllık lisans ücreti vs. yoktur. Sadece satın alırken ücret ödersiniz. Sonra istediğiniz kadar süre başka hiçbir ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Fakat satılan başka hazır siteler bu özellikte olmayabilir. Bu yüzden başlangıçta satıcıdan net bilgi almalısınız.

Hazır siteye içeriği nasıl gireceğim? Sitenize kolaylıkla yönetim paneli aracılığyla içerik girebilirsiniz.  Kullanımı çok kolaydır.

Özetle özel tasarım web site için iyi bir bütçeniz yoksa ve sitenizi bir an önce yayına geçirmek istiyorsanız ürünümüz olan Vitale hazır site tam size göre.