HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Hazır Site  olarak her zaman web dünyasında en iyiyi hedefleriz. Yaptığımız işlerin güncel tasarım trendlerine ve kodlama sistemlerine uygun olmasına özellikle dikkat eder, kendi kullanmayacağımız ürünleri asla başkasına vermeyiz ya da tavsiye etmeyiz. Dünya devi sistemlerle aynı ortamda mücadele eden butik bir oluşumuz. Büyük sistemler büyük hatalar ve sıkıntılar içerir. Biz ise sadece kullanıcının hedefine yönelik, hem ekonomik hem de yüksek fayda sağlayabileceği web sistemleri üretiriz. Birçok farklı sistemdeki özelliği tek bir sistemde toplayıp geliştirerek mükemmel kullanıcı deneyimi sunarız. İşte Web Tasarım Bursa olarak kullandığımız özellikler;

Esneklik: Günümüz web sitelerinde artık olmazsa olmaz bir özelliktir. Bu sayede web siteniz farklı ekran çözünürlüklerine göre otomatik olarak biçimlenecek ve kullanıcıların sitenizin ara yüzünden daha çok verim almalarını sağlayacaktır.

Seo Uyumu: Seo yani arama motoru optimizasyonu çağımızın en büyük gerekliliğidir. Eğer siteniz buna uygun biçimde hazırlanmamışsa Google sizin için tam bir cehennem olur.  Biz size tüm optimizasyon sistemi içinde olan bir site vereceğiz. Eğer bu siteyi uygun biöimde kullanırsanız sıralamalarda kolayca yükselebilir, kalite puanınız yüksekolduğu için Google reklamlarında daha uygun bütçeyle daha çok reklam yapabilirsiniz.

Hatasız Kodlama: Valid kodlama da denilen bir durumdur. Siteniz global web kodlama ilkelerine uygun biçimde kodlanmalıdır. Bu hem sitenizin kalite puanını hem de Google nazarındaki itibarınızı etkiler.

Temiz Tasarım: Sitenizde sadece ziyaretçilerinize gerekli olan şeylerin kullanılması, sitenizin ferah ve açık bir görselliğe sahip olmasıdır. Eskiden kurumsal sitelerde  hava durumundan, döviz kurlarına kadar gereksiz birçok bölüm olurdu. Tasarım anlayışı değiştikçe bunlar da ortadan kalktı.

Kişiselleştirme ve Kolay Kullanım: Ürünlerimizde "kişiselleştirmeye" büyük önem veririz. Bizden bir tema aldığınızda bunu satış hariç her konuya uygun biçimde kullanabilmenizi sağlayan bir alt yapı sunarız. Ana menülerinizi ve alt menüleri oluşturabilir, bu sayfaların galeri mi, yazı mı yoksa listemi olduğuna siz karar verebilirsiniz. Tasarım ana renklerini logonuza uygun biçimde değiştirebilir. Sitenin alt bölümündeki bağlantıları isteğinize uygun olarak düzenleyebilirsiniz. Kullanım videosunu izleyerek sitenizi kolayca yönetebilirsiniz.