B2B YAZILIMI

B2B Yazılımı

B2B yazılımı kısaltmasının,  İngilizce açılımı "Business to Business". Yani şirketler arasında gerçeklerştirilen dijital pazarlama ya da satış uygulamalarıdır. Business to Business yazılımı ile  ürünlerinizi, toptancılara yada toptancıysanız perakendecilere internet üzerinden kolaylıkla satabilirsiniz. Özetle üreticilere ve toptancılara yönelik bir satış ve takip yazılımıdır.
 

b2b yazılımı

 

B2B Yazılımı Nedir?

Bu yazılımı edindiğinizde evrak, e-posta, telefon, fax trafiğinden ve gereksiz zaman kaybından kurtulursunuz. Yazılım sayesinde özetle; her müşteriye farklı fiyat ve stok gösterebilmek, ürün gamını müşteriye özel olarak tanımlamak ( bazı müşterilerinizin sadece bazı ürünlerinizi görmesi), alacak ve satış takibi yapabilmek, ödemelerinizi kredi kartıyla alabilmek, bayilere duyuru yapabilmek, gelişmiş rapor edinebilmek vb. pek çok kolaylaştırıcı işlem mümkündür. Ayrıca özel istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirilebilmektedir. Business to Business yazılımı edinen şirketler, bu yazılımı etkin bir şekilde kullandıklarında, müşteri protföylerini ve buna bağlı olarak da gelirlerini arttırmaktadırlar.

Elektronik ticaret yazılımları tarafları;  geleneksel ticaret engelleri olan pazara uzaklık, bilgi eksikliği ve talebe uygun üretim yapılamayışı gibi dezavantajlardan kurtarmaktadır.
 

B2B Yazılımının Faydaları

  • Daha iyi müşteri tatmini ve desteği
  • Yeni ürün ve hizmetlerin pazara hızla sunulması
  • Daha iyi servis
  • Daha iyi alış ve satış işlemleri
  • Daha az işletim maliyeti
  • Daha az üretim maliyeti
  • Daha düşük stok maliyet

 

B2B Yazılımına Hazır mısınız?

Yazılım, toptan ürün siparişi ve müşteri yönetimini kolaylaştırır fakat bu süreç aşırı derecede hızlandığı için üretim ve lojistik birimlerinizin de bu hıza uyum sağlayacak biçimde yapılandırılması gerekir.  Sipariş almak kadar bu siparişi zamanında teslim etmek de önemlidir. Müşteri memnuniyeti sağlama konusunda da başarılı olduğunuzda, müşterileriniz için vazgeçilmez bir tedarikçi konumuna yükselerek kısa süre içerisinde büyüyebilir ve sektörünüzde lider konuma gelebilirsiniz. Vazgeçilmez bir tedarikçi olmanın ana kurallarından en önemlisi "çözüm sağlayıcı" olmaktır.  B2B yazılımı ile size bağlı tüm bayilere etkin bir çözüm sağlamış olacaksınız.

 

B2B Yazılımı Fiyatları

Business to Business yazılımı alanında Bursa ve Türkiye firmalarına hizmet veriyoruz. Fiyatlar, altyapı kalitesine ve özelliklerine ayrıca istenen ek modüllere göre farklılık gösterir.  B2B yazılımı fiyat teklifi için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın. Size en kısa sürede ulaşarak ihtiyaçlarınızı öğrenelim.

Biz Sizi Arayalım